Capraverum

Koza je odpradávna považovaná za veľmi čisté a zdravé zviera. Kozy pasúce sa na zelených pastvinách si starostlivo vyberajú rastliny, ktoré zožerú. Z tejto zmesi potom vytvoria veľmi významný a liečivý nápoj - mlieko. Samotné kozie mlieko je liekom. Ako jediné suchozemské zviera si dokáže vytvoriť protilátky, vďaka ktorým nikdy neochorie na rakovinu. Mlieko má blahodárne účinky na imunitu. Dokáže navrátiť stratené zdravie, alebo pôsobí preventívne voči rôznym ochoreniam.

Laktobacily obsiahnuté v kozom mlieku priaznivo ovplyvňujú tráviaci trakt, čím zabezpečujú jeho správnu funkciu a správnu funkciu pridružených orgánov ako je pečeň a pankreas. Minerály, vitamíny a stopové prvky sa podieľajú na pevnosti a pružnosti kostí, kĺbov, svalov, správnej funkcii očí, pozitívne ovplyvňujú prenos nervových vzruchov. Dodávajú výživu všetkým orgánom. Zabraňujú predčasnému starnutiu a odumieraniu buniek. Mlieko priaznivo pôsobí pri výstavbe a obnove buniek, chráni pred škodlivými vplyvmi prostredia.

Kozie mlieko pomáha v období gravidity pre správny vývin plodu a výživu matky, a rovnako podporuje tvorbu kvalitného materského mlieka, ktoré je dôležité pre prežitie mláďat.

Capraverum dog probioticum - prebioticum

Veterinárny prípravok pre psy v rekonvalescencii, so zníženou imunitou, pri a po liečbe antibiotikami, pri zažívacích problémoch, po chirurgických zákrokoch na tráviacom trakte, po odčervení, pri zmene krmiva, pri problémoch kože a srsti. Pre psov s opakovanými alebo chronickými ochoreniami tráviaceho traktu. Tablety na báze kozieho mlieka obohatené o vitamíny a mikroflóru (Enterococcus faecium), inulín. Inulín je rozpustná fermentovateľná vláknina, ktorá plní s kozím mliekom prebiotickú funkciu a podporuje rast žiadúcej črevnej mikroflóry. Tablety majú optimálny pomer kosťotvorných minerálnych látok - vápnika, fosforu, horčíka a zinku s obsahom všetkých esenciálnych aminokyselín a ľahko stráviteľných tukov. 

Capraverum dog imuno - activ

Veterinárny prípravok pre dospelých aktívnych, pracovných, športových a chovných psov ako i pre psov v programe znižovania hmotnosti, ohrozených chorobami srdca, svalov a kože. Tablety na báze kozieho mlieka obohatené o komplex vitamínov a mikroprvkov - zinku, medi, selénu, L-Karnitínu, L-Taurínu. Tablety obsahujú v prirodzenej forme aminokyseliny a ľahko stráviteľný tuk. Priaznivo vplýva na krvotvorbu, rozvoj činnosti svalstva, najmä srdcového svalu, ako i funkciu nervového tkaniva. Podporuje metabolizmus tukov, ich premenu na energiu a chráni pred ukladaním tukov v pečeni pri strate telesnej hmotnosti. Zlepšuje odolnosť a zdravý vzhľad kože a srsti. Zvyšuje odolnosť voči infekčným chorobám a stresu. 

Capraverum dog bones - joints

veterinárny prípravok pre psov trpiacich ochoreniami a bolesťami pohybového aparátu, na spomalenie progresu artrózy. Tablety na báze kozieho mlieka obohatené o komplex vitamínov, aminokyselín, metionín, L-Taurín, L-Karnitín, lecitín a kolagén. Veterinárny prípravok obsahuje v prirodzenej forme nenahraditeľné aminokyseliny a ľahko stráviteľný tuk. Posilňuje svaly a má priaznivý účinok predovšetkým na činnosť srdcového svalu. Priaznivo pôsobí na metabolizmus bielkovín a tukov, získavanie energie z krmiva a chráni pečeňové bunky. Podporuje činnosť nervového systému a pomáha udržiavať zdravé kĺby. Je zdrojom stavebných, ochranných a výživných aminokyselín kĺbových chrupaviek. Spomaľuje prejavy starnutia a podporuje vitalitu.

Capraverum dog puppies - lactating dogs

veterinárny prípravok pre šteňatá, mladé rastúce psy, dojčiace sučky, psy v rekonvalescencii so zníženou imunitou, s opakovanými alebo chronickými ochoreniami tráviaceho traktu a kože. Tablety na báze kozieho mlieka obohatené o všetky najdôležitejšie vitamíny a užitočnú živú mikroflóru (Enterococcus faecium), s optimálnym pomerom kosťotvorných minerálnych látok - vápnika, fosforu, horčíka a zinku, s obsahom všetkých esenciálnych aminokyselín a ľahko stráviteľných tukov. Dopĺňa minerálne látky najmä v čase intenzívneho rastu a výmeny zubov, gravidity a laktácie. Obsahom vitamínov podporuje plodnosť a vývoj plodov. Komplex živej mikroflóry, vitamínov a zinku chráni tráviaci trakt a kožu, podieľa sa na obrane organizmu pred infekciami.

Capraverum dog senior

Veterinárny prípravok pre starších psov i psov trpiacich ochoreniami srdca a pečene. Tablety na báze kozieho mlieka obohatené o komplex vitamínov, aminokyselín-metionín, L-Taurín, L-Karnitín, lecitín a kolagén. Veterinárny prípravok obsahuje v prirodzenej forme všetky nenahraditeľné aminokyseliny a ľahko stráviteľný tuk. Zlepšuje využiteľnosť živín z krmiva. Posilňuje svaly a má priaznivý účinok predovšetkým na činnosť srdcového svalu. Priaznivo pôsobí na metabolizmus bielkovín a tukov, získavanie energie z krmiva, chráni pečeňové bunky. Podporuje činnosť nervového systému a pomáha udržiavať zdravé kĺby. Spomaľuje prejavy starnutia a podporuje vitalitu. 

Všetky produkty je možné zakúpiť v našom salóne.