Kúpanie a fénovanie

V našom salóne používame na kúpanie psíkov vysoko kvalitnú profesionálnu kozmetiku Groom professional, ktorej pôvod siaha do Severného Írska, krajiny úžasných scenérií. Táto značka v sebe spája vysokú úroveň kvality, dobrej ceny, inovatívneho balenia a pozornosti k detailom. Šampóny tejto kozmetiky veľmi dobre čistia a penia, vôňa po šampónoch ostáva dlhú dobu v srsti psíka a sú veľmi hospodárne.

Pri kúpaní psíkov vždy použíme okrem šampónu aj vysoko kvalitný kondicionér, ktorý udržuje v srsti potrebnú vlhkosť, vyhladzuje vlas a regeneruje srsť.

 

V salóne ďalej používame ako na samotné kúpanie, tak aj na procedúry wellness skvelú kozmetiku Pet Esthé.

Luxusná japonská kozmetika Pet Esthé je špeciálne vyvinutá pre krásu a duševnú harmóniu vašich domácich miláčikov.Je zložená z vysoko bezpečných prírodných materiálov výhradne rastlinného pôvodu, ktoré sú už oddávna známe svojimi vyživujúcimi a ozdravujúcimi účinkami.Soľ z mŕtveho mora, včelí propolis, botanické zvlhčujúce ingrediencie, morské rastliny a prírodný vyživujúci faktor prispievajú k regenerácii a ozdraveniu srsti a kože vašich psíkov. Produkty Pet Esthé sú hypoalergénne, čisto přírodné a zdravotne nezávadné.    

Kúpanie a fénovanie psíkov vykonávame v rámci komplexnej úpravy psíkov, pri procedúrach wellness a samozrejme aj mimo úpravy strihaním (trimovaním), kedykoľvek je to potrebné. V našom salóne nie je problémom dohodnúť si pravidelné kúpanie Vášho psíka vo vysoko kvalitnej kozmetike. Váš psík bude celoročne pekne upravený, čistý a voňavý, čo oceníte pri spolužití s Vašim miláčikom vo Vašej domácnosti.