O NÁS

Salón pre psov Comtessa

V salóne pre psov Comtessa sa snažíme v regióne Gemera ponúkať nadštandardné služby pre Vašich štvornohých miláčikov. Vytvorili sme miesto, kde sa bude Váš psík cítiť príjemne a všetky procedúry zvládne v priateľskej atmosfére. Cieľom nie je len krásne vyčesaná srsť, ale hlavne podpora zdravia a odolnosti Vášho psíka prostredníctvom kvalitnej kozmetiky a služieb wellness.  Zárukou našej kvality je prax a neustále vzdelávanie sa, a to najmä v zahraničí v rôznych oblastiach groomingu a zdravia psíkov.

 

Ponúkame Vám všetky služby pre pohodlný život s Vaším psíkom, aby vyzeral pekne, čisto, upravene a bola radosť ho pohladiť. Okrem kúpania, fénovania a strihovej úpravy psíkov Vám ponúkame aj služby wellness, a to starostlivosť o labky psíka masážou SPA gélom, teplé relaxačné aromakúpele SPA, aromamasáže SPA (aromaterapia s morskou vodou), thallasotherapiu SPA (profesionálna masáž špeciálnou zmesou bahenných prísad a extraktom z morských rias).

Komplex starostlivosti o Vášho psíka dopĺňame aj starostlivosťou o chrup psíka, a to pomocou špeciálnej ultrazvukovej zubnej kefky bez použitia narkózy.